צילומי בת מצווה

 

איכות התמונות שלכם, לא תשתווה לאלה שיפיקו צלמי אירועים מקצועיים. מלבד צילום חתונות, אנו מתמחים גם בצילום בת מצווה מקצועי וניתן לכם ליהנות מתמונות באיכות הגבוהה ביותר ובעיצוב מדליק. רק אתמול הן נולדו והנה היום כבר חוגגות בת מצווה. בשבילנו כל בת החוגגת בת מצווה היא נסיכה.

צילומי בר מצווה

 

דמיינו את היום הגדול בו הילד סוף סוף יחגוג את גיל המצוות... כל המשפחה תגיע, כל החברים יתאספו. לא הייתם רוצים 

מזכרת שתוכלו לשאת עימכם תמיד? צילומי סטודיו, תמונות מיוחדות של לפני האירוע, כל ההכנות וכמובן התמונות מהמסיבה הגדולה.

צלם לחתונה - איך בוחרים?

 

צילום חתונות - הינו כמובן אחד המרכיבים החשובים בחתונה ובכדי להזמין שירות כזה,  יש לדעת לקראת מה אתם הולכים. מהו סגנון האירוע שלכם? באיזה סוג מקום הוא אמור להיערך? כמה משתתפים עתידים להשתתף בו? בהתחשב בנתונים הללו יש להזמין גם צלם לחתונה מקצועי שידע להוציא מהאירוע שלכם את התמונות המוצלחות ביותר.

 

מי יכול להמליץ על צלמים לחתונה?

לפני שבוחרים צלם לחתונה, תמיד כדאי לקבל המלצות ממי שכבר ניסה אותו. צילום חתונות הינו תחום בו קיימת תחרות רבה, לכן נסו לברר על אנשים שנישאו לאחרונה ובררו על הצלם שביצע עבורם את הצילום בחתונה. תוכלו כמובן לבקש גם לראות את התמונות כדי להתרשם מהעבודה של הצלם. תוכלו לברר גם על ההתנהלות של הצלם בזמן האירוע עצמו, שכן זו אומנות של ממש להשתלב באירוע ולא לבלוט מידי ולהפריע לזרימה הטבעית של השמחה עם המצלמה וכל הציוד.

 

מה המחיר של צלמים לחתונה ומהי התמורה?

אם תבררו על המחירים שגובים צלמים לחתונה בעבור השרות של צילום חתונות, תגלו כמובן פערי מחירים ואופני תמחור שונים. גם התמורה משתנה מצלם לצלם. כל צלם מגדיר אחרת את המוצר שהלקוח מקבל. יש מי שמדפיס בעצמו ויש כאלה שנותנים ללקוחות שלהם לבחור בעצמם את התמונות אותם הם ירצו להדפיס. יש צלמים לחתונה שנותנים ללקוח את כל התמונות בפורמט דיגיטלי ויש אחרים שלא נותנים אותם אלא רק את התמונות הנבחרות להדפסה.

 

בוחרים את המתאים והטוב ביותר

חשוב לבחון את השוק ולבחור צלם אירועים שינציח את האירוע שלכם בצורה שקולה ומתונה. כך שתדעו מה אתם מקבלים. כמו כן חשוב שתיידעו את הצלם בדבר העדפות שלכם והציפיות.

צילום חתונות - בגיא הפקות!

 

עומדים לפני חתונה? מחפשים מי יבצע עבורכם צילום חתונה? עניין הצילום תופס מקום חשוב בחתונה עצמה וגם כמזכרת שעתידה ללוות אתכם הלאה ולאפשר לכם להיזכר ביום המרגש והגדול שלכם. לפיכך חשוב לבחור צלם חתונה מוצלח שיבצע עבודתו נאמנה בצורה מקצועית שיש. כי בשביל ליהנות ממזכרת איכותית ויפה. כזו שנעים לדפדף בה וליהנות מחדש מהרגעים גם כעבור תקופה, חשוב לבחור צלם חתונות מקצועי.

1700-70-69-70

1-700-70-69-70

רח אסתר המלכה 14, ראשל"צ

guyhafakot@013.net​

1-700-70-69-70