צלמי חתונה

 

מתחתנים בתקופה הקרובה? בחרתם חופה, אולם אבל לא צלם? בואו לקרוא קצת על התחום, כדי שהבחירה של צילום לחתונה תהיה פשוטה יותר.

 

מי צריך צלמי חתונה?

אמנם כרגע אתם ודאי חושבים שלעולם לא תוכלו לשכוח את היום החשוב ביותר בחייכם, אך במהרה תגלו שפרטים מסוימים מתחילים להיעלם מזיכרונכם. עוד מעט כל האירוע ייראה כמו תמונה אחת מטושטשת, ובקושי תזכרו מה לבשתם. בשביל שתוכלו ליהנות מהחתונה עוד שנים ארוכות, ולהראות לילדיכם את התמונות – אתם צריכים צלמי חתונה שינציחו אותה בשבילכם.

 

לאף אחד אין זיכרון על, ובמהלך האירוע אתם לא תהיו נוכחים בכל רגע. באמצעות צלמי חתונות, תוכלו להיזכר באירוע, ואף להשלים פרטים שפספסתם בעזרת אלבום תמונות שתקבלו. יהיה זה בזבוז רציני אם תוותרו על דבר כה חשוב, רק בשביל לחסוך עוד כמה שקלים.

 

איך בוחרים צלמי חתונות?

היום יש לא מעט צלמים בשוק, וחלקם הגדול נקראים צלמי חתונות. כדי שתדעו שאתם בוחרים נכונה, חשוב שתשימו לב לכמה פרטים. קודם כל – בדקו ניסיון.האם הצלם שמולכם כבר תיעד חתונות בעבר? כמה זוגות הוא ליווה לחופה? בקשו לראות עבודות קודמות והתרשמו בעצמכם. לכל צלם סגנון שונה, ולא כולםמוכנים לגלות גמישות לגחמותיכם. בדקו אם סגנון זה מתאים לכם, ואם כך בדיוק דמיינתם את האלבום שלכם.

 

לא לכל צלמי חתונה יש ציוד מתקדם! חשוב לשים לב לזאת!

לא כולם מחזיקים בהכרח במצלמות איכותית, וחשוב שתבדקו זאת מראש. אתם מחפשים אדם בעל מצלמה ריפלקס, עם מספר עדשות. הצילומים באירוע משתנים, ויהיה צורך במכשיר דינאמי דיו על מנת להתמודד עם השינויים בתאורה ובאובייקטים. כמו כן, אם האירוע מתקיים בלילה – שימו לב שלצלם שלכם יש פלאש מקצועי. יהיה חבל לגלות הרבה מאוד תמונות חשוכות, מטושטשות ומגורענות…

 

צלמי חתונות לא תמיד הם גם צלמי וידיאו!

אם ברצונכם להשיג צילום וידאו לחתונה שלכם, אתם צריכים למצוא צלם וידאו. צילום סטילס כלל אינו דומה לצילום וידאו, וייתכן מאוד שהצלם שלכם כלל לא מתמחה בכך. בכדי למנוע טעויות של אחר מעשה – הציגו את כל השאלות שלכם מראש!

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:  צילומי חתונה לחורף

1700-70-69-70

1-700-70-69-70

רח אסתר המלכה 14, ראשל"צ

guyhafakot@013.net​

1-700-70-69-70