כניסה לגלריה​

  כניסה ​לגלריה

 

מתכננים אירוע? עומדים להרים הפנינג ענק?

 

בכל סוג אירוע, בין אם זה יום הולדת פרטי, ובין אם זה אירוע עסקי גדול, יש צורך בשירותים של צלמים מומלצים. מה לעשות, אם אין הוכחות (כלומר תמונות…) אפשר לומר שהאירוע לא התרחש, וכל העבודה הקשה שלכם לא תרד לטמיון. אז איך בוחרים בכל זאת צלם אירועים מקצועי? הנה המדריך המלא.

 

לא כדאי לטעות עם שירותי צילום – לכן בוחרים רק צלם מומלץ!

כמה לא נעים לגלות בסיום האירוע שהתמונות מטושטשות, מגורענות ובעיקר לא מקצועיות. זה יהיה בזבוז של ממש, שכן לא תוכלו לערוך שוב הכל מחדש רקלשם הפקת תמונות טובות יותר… בדיוק בגלל זה לא מהמרים ומוודאים שהבחירה שאתם עושים היא הנכונה!

 

מי יכול להיות צלם מומלץ? מי נחשב למקצועי? אלה שאלות חשובות לשאול בטרם אתם מבצעים את הבחירה, וחשוב יותר- חותמים על השיקים. לא קשה לגלות מה טיב איכותו של הצלם שעומד מולכם, כל שעליכם לעשות הוא לבקש לראות תיק עבודות, ותוכלו לקבל מושג פחות או יותר על מה שאותו אדם יוכל לעשות עבורכם!

 

למצוא צלמים מומלצים – איך עושים זאת?

ישנם צלמי חתונות רבים שיעידו על עצמם כי הם צלמים מומלצים… אך במציאות, ייתכן מאוד ורק אמא שלהם תמליץ עליהם. לכן, כדאי לדעת ממי מבקשים המלצות!

 

– המלצות מבני משפחה – שאלו אותם את מי הזמינו כאשר ערכו אירוע דומה. בקשו לראות את התמונות שהם קיבלו מאותו צלם, ושאלו אותם אם הם היו מרוצים. בהנחה והם היו שבעי רצון, יש מקום לדבר על מחיר ושירות.

 

– המלצות מפורומים באינטרנט – חפשו בפורומים מתאימים (בהתאם לאירוע) וקראו המלצות. שימו לב שפעמים רבות צלמים מפרסמים את עצמם כך באופן סמוי, לכן חפשו ביקורות שנשמעות לכם אמינות ולא “אוהדות” מידי.

 

– המלצות מחברים – האם יש לכם חבר שהתחתן לאחרונה? האם אתם מכירים מישהי שלומדת צילום? מעגל החברים הרחב שלכם יכול לפעול לטובתכם. בטוח מישהו מכיר מישהו, שמכיר מישהו שהוא צלם במרכז מוצלח!

 

בעזרת הטיפים שפה, תוכלו למצוא לכם צלם מומלץ בלי שום בעיה ולערוך אירוע מרהיב ובלתי נשכח. אז שיהיה לכם בהצלחה !

 

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  צלם מקצועי

צילומי טראש דה דרס

צילומי חתונה

לגלריה המלאה של צילומי טראש

לחצו כאן

צלמים מומלצים | צלמי חתונה

1700-70-69-70

1-700-70-69-70

רח אסתר המלכה 14, ראשל"צ

guyhafakot@013.net​

1-700-70-69-70