צילום חתונה בחורף

 

השמיים האפורים, האור האפרורי, העננים הנעים באיטיות אחד לקראת השני, והרוח החזקה הנושבת, הינם סימנים ברורים שהגשם עומד להתחיל בכל רגע. אבל אתם לא מפסיקים לחייך, כי כרגע אתם בעיצומו של סשן צילומים לקראת יום חתונתכם. צילום חתונה בחורף לא פחות  יפה או מרגש מצילום חתונה בקיץ. מזג האוויר הסגרירי והאפור אינו פוגם ביופיים של הנופים הנבחרים והוא רק מבליט את ההתרגשות והאושר האופפים את בני הזוג לקראת האירוע הגדול.

 

מהי החשיבות של בחירה נכונה של צלם אירועים

במיוחד כשמתחתנים בחורף, חשוב לבחור צלם אירועים וותיק ומנוסה, שברזומה שלו כצלם, צילום חתונה בחורף. צלם שהתנסה בצילומי חתונות בחורף, מנוסה בבחירת אתרים מתאימים, באיתור הרגעים המתאימים לצילום וכו’. וכמובן, שהוא נמנע מלסכן את בריאותם של בני הזוג, בצילומים ארוכים כשבני הזוג חשופים לקור ולרוח. האפקט של הצילומים טבעי ומשכנע, ומשלב צילומים בצבע ובשחור-לבן.

 

ההבדלים בין צילומי חתונה בקיץ לבין צילומים בחורף

הדרמטיות של יום חורפי, קר וגשום, עם הבזקים של רעמים בשמיים או השובבות והקלילות של יום קיצי, חם ולח, כשהשמש הקופחת גורמת לבני הזוג להזיע בלי הפסקה? לכל עונה, יתרונות וחסרונות משלה. אבל בינינו, בארץ יש ימים שטופי שמש וחמים במשך כל השנה, חוץ מכמה ימים חורפיים בחודשי ינואר ופברואר. חתונות בקיץ, הם דבר שבשגרה, לעומת חתונות בחורף שהן נדירות ומעניקות תחושה של חמימות וביתיות, אולי בגלל שהן נדירות בנופינו.

 

צילומים של שקיעה רומנטית ביום חורפי בהיר

ישנו יתרון נוסף של צילום חתונה בחורף, והוא קשור לשעות שבהן ניתן לצלם את בני הזוג לפני האירוע. ימיי החורף הקצרים, מאפשרים לצלם את בני הזוג על רקע שקיעה של שמיים אדומים, לפני שהם מגיעים לחתונה. לעומת שעת השקיעה בקיץ, שמתרחשת בזמן שבני הזוג מזמן חוגגים בחתונתם. הצילומים הנעשים בחורף, נוחים יותר לבני הזוג, אפילו כשיורד גשם. בין היתר, האיפור נשמר ביום קריר בצורה טובה יותר, לעומת ביום חם ולח. וחוץ מזה, מה יכול להיות יותר יפה, ממתונה שבה הכלה המחזיקה במטריה ביום חתונתה?

 

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  צלם חתונות

1700-70-69-70

1-700-70-69-70

רח אסתר המלכה 14, ראשל"צ

guyhafakot@013.net​

1-700-70-69-70