צילום ברית

 

 

נולד לכם בן זכר? מזל טוב!

ידוע שבנים הם תוספת נפלאה לכל משפחה, ותינוק חדש טומן בחובו התרגשות רבה. אתם ודאי כבר מתכננים את הברית בה תתכנס כל המשפחה ותוכלו להעניק לילוד החדש את שמו. אם אתם לוקחים ברצינות את האירוע הזה ודאי כבר שכרתם אולם אירועים, שירותי קייטרינג, מוזיקה והפעלות שונות, אך מה בדבר שירותי צילום ילדים?

 

צילום ברית – לא משהו שאפשר לוותר עליו.

כמו כל אירוע חשוב, את הברית ילדכם יעבור רק פעם אחת בחיים (אנו מקווים…), ומן הראוי להנציח רגע חשוב זה. במהלך האירוע תהיו נרגשים ולחוצים מכדי באמת להנות מהחגיגה, וסביר להניח שלא תזכרו דבר לאחר מכן. בדיוק לשם כך יש צילום ברית! אתם תוכלו להנות מאלבום תמונות עוד שנים ארוכות ולהיזכר בכל הרגעים היפים שפספסתם.

 

חשוב לזכור גם שעם צילום ברית, אתם מעניקים לילדכם מתנה חשובה…

בגיל שמונה ימים, סביר להניח שהילד לא יהיה מודע מה קורה מסביבו. אך, עם השנים הילד יגלה סקרנות ועניין בעברו וירצה לראות תמונות. עם אלבום מאירוע הברית תוכלו לשתף את הילד בזיכרונות וחוויות משחר ימיו. אל תוותרו על המתנה הנפלאה הזו, והשקיעו את מירב המאמצים לשם הפקת אלבום מושקע.

 

איך בוחרים צלם? מי נחשב להיות צלם מומלץ?

אם החלטתם לשכור צלם לכבוד האירוע, אתם בדרך הנכונה. עכשיו אתם ודאי מתלבטים עם עצמיכם לגבי הצלם הראוי לשם המלאה. זה נכון, באמת לא חסרים היום צלמים לאירועים, ואין להקל ראש בבחירה מסוג זה.

 

הצלם שתבחרו צריך להיות, בראש ובראשונה, בעל ניסיון בתחום שבו אתם מחפשים. אל תסתמכו על הניסיון רק על פי משמע אוזניים ובקשו לראות תיק עבודות. עיינו בתמונות ואלבומים קודמים שאותו צלם הפיק, ובדקו עם עצמכם אם אתם אוהבים את הסגנון והתוצרים הסופיים.

 

דבר נוסף שיש לבדוק הוא איכות הציוד ואדיבות השירות. לא תרצו שבאירוע שלכם יסתובב אדם עם מזג לא נעים, שגם לא יוכל לספק את הסחורה. זכרו לבחור באדם נחמד עם מצלמה מקצועית!

 

גיא הפקות מאחלים לכם אירוע מוצלח!

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על: צילום מוצרים

1700-70-69-70

1-700-70-69-70

רח אסתר המלכה 14, ראשל"צ

guyhafakot@013.net​

1-700-70-69-70